Regulamin

POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Właścicielem Platformy Sprzedaży jest "ELEMIX" S.C. ,Elżbieta i Jan Leszczyńscy z siedzibą przy ul. Jagiellońskiej 54a, w Tczewie zarejestrowaną w CEIDG, NIP 5932533507, REGON 220663782.
2. Korzystanie z Platformy oznacza akceptację niniejszego regulaminu i zasad zawartych w Polityce Prywatności.

ZASADY SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ
1. Zamówień on-line należy dokonywać poprzez formularz zamówieniowy (koszyk).
2. Zamówienia przyjmowane są w trybie: 24 godziny na dobę, przez cały rok. Zamówienia, które spłyną po godzinie 10 w dniu roboczym, w niedzielę lub w święto, będą realizowane w następnym dniu roboczym.
3.Sprzedający zastrzega sobie prawo do potwierdzenia realizacji zamówienia. W takim przypadku Kupujący zostanie o tym powiadomiony drogą elektroniczną lub telefonicznie. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w przeciągu 5 dni od daty złożenia nie będą rozpatrywane.
4.Wszystkie Towary oferowane przez Sprzedającego są fabrycznie nowe.
5. Każdy towar posiada określony termin realizacji zamówienia. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wykonywane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie terminu realizacji najdłuższego z podanych. Jeżeli czas realizacji jest się dłuższy niż podany na Platformie Sprzedaży Sprzedawca kontaktuje się elektronicznie lub telefonicznie z Klientem w celu poinformowania o terminie realizacji i dalszym trybie realizacji zamówienia przez klienta.
6.Ceny sprzedaży podane przy produktach określone są w złotówkach i zawierają podatek VAT. Dla stron wiążąca jest cena brutto widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez klienta.
7. W przypadku zmiany ceny o której mowa w ust.5 Sprzedawca poinformuje Klienta o tym fakcie.
8. W przypadku braku towaru w ofercie internetowej, klient ma możliwość telefonicznego zamówienia towaru w firmie Elemix.
9. Zmiany w zamówieniu mogą być dokonywane do momentu wystawienia faktury. Klient może wycofać złożone zamówienie telefonicznie lub przez e-mail. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało zrealizowane.
10. Kupujący bierze udział w akcjach promocyjnych i rabatowych zgodnie z bieżącą ofertą zamieszczoną na stronach Platformy.
11. Oferty promocyjne Sprzedawcy mogą być ograniczone czasowo i ilościowo. Decyduje kolejność składania zamówień. Sprzedawca może wycofać promocję bez podania przyczyn.
12.Sprzedawca zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów, znajdujących się na stronach sklepu, bez podania przyczyn.
13. Sprzedawca zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia bez podania przyczyn.
14. Sprzedawca zastrzega sobie prawo zmiany cen bez wcześniejszego uprzedzenia.

REJESTRACJA NOWYCH KLIENTÓW
1. Podczas pierwszej rejestracji Klient wypełnia formularz rejestracyjny.
2. Klient przedstawia Sprzedawcy następujące dokumenty: NIP, REGON, KRS lub wpis do CEIDG, upoważnienie dla pracowników i właścicieli Wnioskodawcy do odbioru faktur oraz upoważnienie pracowników do posiadania haseł dostępu do Platformy.
3. Klient akceptując warunki „Regulaminu zakupów on-line” wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe naszych klientów są przechowywane w zbiorze danych firmy ELEMIX.
4. Sprzedawca i zespół Platformy Sprzedaży dokładają wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta.
5. Po aktywacji przez Sprzedawcę konta Klient może rozpocząć proces zamawiania towarów.
6. Klient zobowiązuje się do podania osób upoważnionych do składania zamówień i odbioru towarów.
7. Dopóki Klient pisemnie nie wycofa pełnomocnictwa, w pełni odpowiada za wszystkie operacje dokonane na Platformie przez siebie i osoby upoważnione.

Kontynuuj
Producent
szybkie wyszukiwanie
 
Użyj słów kluczowych, aby znaleźć produkt, którego szukasz.
Zaawansowane wyszukiwanie

Kontakt

ELEMIX s.c.
ul. Jagiellońska 54A
83-110 Tczew
tel. 58 531-09-71
fax. 58 532 76 74
kom. 509 496 339

O nas

Witamy w Hurtownia ELEMIX,

nasza oferta została ściśle dopasowana do potrzeb odbiorców hurtowych. Oferujemy korzystne rabaty oraz dogodne warunki współpracy dla wszystkich naszych stałych klientów.

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek - 8-16

sobota nieczynne

Copyright © 2023 Hurtownia ELEMIX
Powered by www.strony-tczew.pl