Wysyłka, płatności i zwroty

WYSYŁKA TOWARÓW
1. Zamówiony towar dostarczany jest pod adres wskazany przez Klienta w formularzu zamówień przez Pracowników firmy Elemix lub poprzez odbiór własny. Istnieje możliwość wysyłki kurierem po wcześniejszym ustaleniu z Działem Obsługi Klienta.
2. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi od 24 godzin do 2 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia i jest uzależniony od trasy dostaw.
3. Dokładne warunki transportu i dostawy dostępne są w Dziale Obsługi Klienta pod nr tel. 58 531 09 71
4. Sprzedawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie będące rezultatem pracy kuriera.

PŁATNOŚCI
1. Płatność za zamówiony towar jest dokonywana w trybie: płatność przy odbiorze lub przelewem zgodnie z ustalonymi zasadami współpracy.

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY
1. Klient będący Konsumentem może odstąpić od umowy sprzedaży towarów zakupionych na Platformie bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru, składając stosowne oświadczenie na piśmie lub przesyłając wypełniony formularz odstąpienia od umowy. Oświadczanie takie najlepiej przesłać listem poleconym z potwierdzeniem odbioru. Istotne jest, aby rezygnacji z towaru dokonać na piśmie. Termin ten liczony jest od otrzymania towaru przez kupującego. Klient musi zwrócić zakupiony towar w stanie nienaruszonym.
2.Sprzedawca, w przypadku odstąpienia przez Konsumenta od umowy, niezwłocznie poświadcza na trwałym nośniku potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
3.Konsument zwróci Sprzedawcy towar w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed jego upływem.
4. Sprzedawca w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy zwróci Konsumentowi dokonane płatności za towar, w tym koszt dostarczenia towaru , przy czym zwrot płatności nie nastąpi do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jego odesłania.
5. Sprzedawca dokona zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.
6. Zwrot towaru następuje na koszt Konsumenta. Konsument ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
7. Warunkiem przyjęcia zwracanego towaru jest oryginalne, nienaruszone, nieuszkodzone opakowanie. Zwracany towar winien być dostarczony wraz z kserokopią dowodu zakupu, instrukcją i gwarancją.
8. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
9. Prawo odstąpienia od umowy, o którym mowa powyżej, nie ma zastosowania do zakupów dokonanych przez Klienta nie będącego Konsumentem. W stosunku do tych podmiotów strony stosują obowiązujące przepisy prawa, w szczególności Kodeksu Cywilnego.

REKLAMACJE
1. Klient jest zobowiązany do dostarczenia na koszt Sprzedawcy reklamowanego towaru:
a) osobiście do siedziby Sprzedawcy - Tczew, ul.Jagiellońska 54a, wraz z dowodem zakupu i kartą gwarancyjną
b) wysyłając reklamowany towar do Działu Reklamacji na adres Sprzedawcy (j.w.) wraz z opisem przyczyny reklamacji, kserokopią dowodu zakupu i kartą gwarancyjną.
2. Reklamacje są rozpatrywane w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamowanego towaru.
3. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane tylko w przypadku zgłoszenia uszkodzenia towaru oraz braku towarów przewoźnikowi w momencie odbioru towaru. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z przewoźnikiem protokołu reklamacyjnego.
Kontynuuj
Producent
szybkie wyszukiwanie
 
Użyj słów kluczowych, aby znaleźć produkt, którego szukasz.
Zaawansowane wyszukiwanie

Kontakt

ELEMIX s.c.
ul. Jagiellońska 54A
83-110 Tczew
tel. 58 531-09-71
fax. 58 532 76 74
kom. 509 496 339

O nas

Witamy w Hurtownia ELEMIX,

nasza oferta została ściśle dopasowana do potrzeb odbiorców hurtowych. Oferujemy korzystne rabaty oraz dogodne warunki współpracy dla wszystkich naszych stałych klientów.

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek - 8-16

sobota nieczynne

Copyright © 2023 Hurtownia ELEMIX
Powered by www.strony-tczew.pl